pieno produktas

pieno produktas
pieno produktas statusas T sritis pieno produktai ryšiai: žiūrėkpieno gaminys šaltinis Lietuvos Respublikos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2004 m. kovo 17 d. įsakymas Nr. B1-217 „Dėl Reikalavimų žalio pieno, termiškai apdoroto geriamojo pieno ir pieno produktų gamybai patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 65-2338)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • pieno gaminys — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis pakaitalas.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produktas — prodùktas sm. (2) DŽ, pròduktas (1) NdŽ 1. TrpŽ gaminys, daiktas, medžiaga kaip žmogaus darbo vaisius. 2. medžiaga, gaunama iš kitų medžiagų cheminiu ar kokiu kitu būdu: Svarbiausia žaliava sintetinėms medžiagoms gaminti yra naftos produktai… …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • acidofilinis produktas — statusas T sritis chemija apibrėžtis Pieno produktas, suraugintas raugu, kuriame yra acidofilinių lazdelių, pienarūgščių streptokokų ir kefyro grybelių. atitikmenys: angl. acidophilous product rus. ацидофильный продукт …   Chemijos terminų aiškinamasis žodynas

  • Erzeugnis auf Milchbasis — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Milcherzeugnis — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • dairy product — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • milk product — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produit laitier — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produit á base de lait — pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš pieno pagamintas gaminys, į kurį gali būti pridėta maisto priedų ir papildomų gamybos procesui būtinų medžiagų, naudojamų ne kaip pieno sudėtinių dalių visiškas arba dalinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • varškė — varškė̃ sf. (3) DŽ, NdŽ, Šv, Pln, Mžš, Pb, (4) KBII91, Jn(Krt, Dr), P.Skar(Prn, Slnt, Sb), NdŽ 1. SD375, CII251, R, MŽ, Sut, N, K, M, L, Š, Rtr, ŠT170 sutraukinto ir nusunkto pieno produktas: Sutraukti į varškę L157. Prirūgena bačką pieno ir… …   Dictionary of the Lithuanian Language

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”